O nás

Editorial

Náš časopis Persona grata představuje a reflektuje silné inspirativní osobnosti z východních Čech a příbuzných regionů naší milované republiky. Vybíráme pro Vás naše současníky z prostředí kumštu, designu, podnikání, věcí veřejných a další.

Klademe zásadní důraz na lidský a morální profil, předchozí výsledky a poteciál budoucí. Snažíme se o civilní pohled podaný v osobní rovině v prostředí, v němž se běžně pohybují a jež jim je vlastní, nepřímo je charakterizuje spoludotváří a zároveň interpretuje.

Pozveme Vás do bytů, domů, do intimity kuchyní a jídelen, laboratoří či skleníků, kanceláří, ateliérů, zahrad a exteriérů, kde si s našimi osobnostmi „vypijeme kávu“ zamyslíme se nad životem vezdejším. Ptát se budeme na věci vážné a epochální, ale stejně tak nám neunikne ani všednost, věci obyčejné prosté, každodenní, lidské.

Jak vypadá jejich pracovní den, jak odpočívají, kde se dobíjí a jaká filozofie či víra je žene kupředu ?

Na to nám budou odpovídat persony graty /osoby žádoucí/, jež Vám budeme představovat pomocí fotostory, rozhovoru, videa a to bude sloužit jako jakési civilní portfolio, vizitka s neoficiálním obsahem.

Věříme, že se rádi obohatíte o zajímavé postřehy ze života našich osobností. Jakýmsi kontrafaktem době chaotické, postliberální a neetické. Jsme si plně vědomi, že se česká společnost musí zreformovat, jinak zanikne. Potřebujeme nové angažované lídry ve všech oborech společnosti. Lidi a osobnosti s vizí, odvahou charakterem. !

Každý zbloudilý koráb potřebuje maják, jež ho vyvede z bouře. Těmito majáky jsou naše persony graty.

 

Váš

Ondřej Kmošek

Editor a nakladatel

 

Galerie Špýchar

výstavní aukční síň - photo:

 

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

 

FvF Productions UG (haftungsbeschränkt)
Mulackstr. 26
10119 Berlin
Germany

Fon CZ: 910 111 159

Also follow us here: Facebook, Blog, Travel Blog, Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. zvuk modelingové casting modeligova propagační modeling modelingová modelingova modeling modeling osobnosti ukaz se ty server hosting výměna like na fb Katalog modeling TOPlist