O nás

Editorial

Náš časopis Persona grata představuje a reflektuje silné inspirativní osobnosti z východních Čech a příbuzných regionů naší milované republiky. Vybíráme pro Vás naše současníky z prostředí kumštu, designu, podnikání, věcí veřejných a další.

Klademe zásadní důraz na lidský a morální profil, předchozí výsledky a poteciál budoucí. Snažíme se o civilní pohled podaný v osobní rovině v prostředí, v němž se běžně pohybují a jež jim je vlastní, nepřímo je charakterizuje spoludotváří a zároveň interpretuje.

Pozveme Vás do bytů, domů, do intimity kuchyní a jídelen, laboratoří či skleníků, kanceláří, ateliérů, zahrad a exteriérů, kde si s našimi osobnostmi „vypijeme kávu“ zamyslíme se nad životem vezdejším. Ptát se budeme na věci vážné a epochální, ale stejně tak nám neunikne ani všednost, věci obyčejné prosté, každodenní, lidské.

Jak vypadá jejich pracovní den, jak odpočívají, kde se dobíjí a jaká filozofie či víra je žene kupředu ?

Na to nám budou odpovídat persony graty /osoby žádoucí/, jež Vám budeme představovat pomocí fotostory, rozhovoru, videa a to bude sloužit jako jakési civilní portfolio, vizitka s neoficiálním obsahem.

Věříme, že se rádi obohatíte o zajímavé postřehy ze života našich osobností. Jakýmsi kontrafaktem době chaotické, postliberální a neetické. Jsme si plně vědomi, že se česká společnost musí zreformovat, jinak zanikne. Potřebujeme nové angažované lídry ve všech oborech společnosti. Lidi a osobnosti s vizí, odvahou charakterem. !

Každý zbloudilý koráb potřebuje maják, jež ho vyvede z bouře. Těmito majáky jsou naše persony graty.

 

Váš

Ondřej Kmošek

Editor a nakladatel

 

Galerie Špýchar

výstavní aukční síň - photo:

 

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

galerie

 

FvF Productions UG (haftungsbeschränkt)
Mulackstr. 26
10119 Berlin
Germany

Fon CZ: 910 111 159

Also follow us here: Facebook, Blog, Travel Blog, Twitter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. galerie-modelek modelingova agentura public-revelation modelingová agentura modeling vymenafanousku eshop fotoklima ukaz-se.eu osobnosti ukaz se ty výměna like na fb SEO SEO nástroje TOPlist