Václav Obr

Zakladatel ředitel Muzea kočárů. Obraz dávné historie jízdárna Pražského hradu

22.10.2014 - 14 fotek

Zvláštní rozhovor s podivuhodným člověkem, jakým je bezesporu Václav Obr, mi dal za pravdu v tom, že setkání s unikátním pohledem na život Vás určitým způsobem promění. Někoho kdo citlivě naslouchá hlasu minulých století a především našim předkům a to prostřednictvím stavby kočárů, je třeba pozorně poslouchat.

Nekřičí a neobléká se výstředně. Mluví tichým hlasem, občas stojí jako voják v pozoru . Vždy ochoten bránit svoje ideály.

Dovolil jsem si položit mu pár otázek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. galerie-modelek modelingova agentura public-revelation modelingová agentura modeling vymenafanousku eshop fotoklima ukaz-se.eu osobnosti ukaz se ty výměna like na fb SEO SEO nástroje TOPlist