Václav Obr

Zakladatel ředitel Muzea kočárů. Obraz dávné historie jízdárna Pražského hradu

22.10.2014 - 14 fotek

Zvláštní rozhovor s podivuhodným člověkem, jakým je bezesporu Václav Obr, mi dal za pravdu v tom, že setkání s unikátním pohledem na život Vás určitým způsobem promění. Někoho kdo citlivě naslouchá hlasu minulých století a především našim předkům a to prostřednictvím stavby kočárů, je třeba pozorně poslouchat.

Nekřičí a neobléká se výstředně. Mluví tichým hlasem, občas stojí jako voják v pozoru . Vždy ochoten bránit svoje ideály.

Dovolil jsem si položit mu pár otázek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. zvuk modelingové casting modeligova propagační modeling modelingová modelingova modeling modeling osobnosti ukaz se ty server hosting výměna like na fb Katalog modeling TOPlist