Tomas Skoging

Creative Director, Apartment, Södermalm, Stockholm 02.04.2014

11.04.2014 - 16 fotek

Tomáše Skoging oblíbený aspekt svého domova, jevýška stropů asvětlo, které zaplaví do jeho vnitřku , že sdílí se svými dvěma malými dětmi , Isadora a Billy . Jako zakladatel akné , současný život Tomášovo " se zdá být daleko od jeho situace v roce 1996 : Poté, co opustil své obvyklé práci , Tomáš a tři přátelé vzal riziko a pronajal drahý kancelář .

Bez jakýchkoli budoucích jistot , které vyvinula reklamní agenturu , pokorně pěstování na semeno a mýtus obklopující značku . Více než patnáct let pozdějifirma šla od úspěchu k úspěchu acesta pokračuje . V současné doběspolečnost ztělesňuje mnoho věcí : produkční agenturu , televize , film , video hry, módy a specializované produkty , ve kterých umění a průmysl setkat . Tlačení podnikání dále je na Tomášově mysli , když stále myslet ve velkém a pracovat na rozšíření portfolia společnosti .

Posezení u dětských hraček a kreseb , práce v pokroku a stěnou knih , budeme diskutovat Tomáš " lásku k filmu a videoher , jeho pokračující příruční knihovnu - polévku inspirace - a rodinný život .

Tento portrét je součástí série s Vitra . Navštivte Vitra časopis ponořit se hlouběji do konkrétních konstrukčních částí a samostatných vnitřních konceptů .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. galerie-modelek modelingova agentura public-revelation modelingová agentura modeling vymenafanousku eshop fotoklima ukaz-se.eu osobnosti ukaz se ty výměna like na fb SEO SEO nástroje TOPlist