Tomas Skoging

Creative Director, Apartment, Södermalm, Stockholm 02.04.2014

11.04.2014 - 16 fotek

Tomáše Skoging oblíbený aspekt svého domova, jevýška stropů asvětlo, které zaplaví do jeho vnitřku , že sdílí se svými dvěma malými dětmi , Isadora a Billy . Jako zakladatel akné , současný život Tomášovo " se zdá být daleko od jeho situace v roce 1996 : Poté, co opustil své obvyklé práci , Tomáš a tři přátelé vzal riziko a pronajal drahý kancelář .

Bez jakýchkoli budoucích jistot , které vyvinula reklamní agenturu , pokorně pěstování na semeno a mýtus obklopující značku . Více než patnáct let pozdějifirma šla od úspěchu k úspěchu acesta pokračuje . V současné doběspolečnost ztělesňuje mnoho věcí : produkční agenturu , televize , film , video hry, módy a specializované produkty , ve kterých umění a průmysl setkat . Tlačení podnikání dále je na Tomášově mysli , když stále myslet ve velkém a pracovat na rozšíření portfolia společnosti .

Posezení u dětských hraček a kreseb , práce v pokroku a stěnou knih , budeme diskutovat Tomáš " lásku k filmu a videoher , jeho pokračující příruční knihovnu - polévku inspirace - a rodinný život .

Tento portrét je součástí série s Vitra . Navštivte Vitra časopis ponořit se hlouběji do konkrétních konstrukčních částí a samostatných vnitřních konceptů .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. zvuk modelingové casting modeligova propagační modeling modelingová modelingova modeling modeling osobnosti ukaz se ty server hosting výměna like na fb Katalog modeling TOPlist