Ondřej Sigmund

Sochař - v Heřmanově Městci duben 2014

12.05.2014 - 12 fotek

Ondřej Sigmund v práci a zároveň doma, třicet minut jízdy od Pardubic v nádherném prostředí Heřmanově Městci. Zde jsme Ondřeje navštívili za účelem výstavy v naší nové galerii.

Velmi dobře prosvětlený velkým střešním oknem ateliér a rozkvetlá zahrada s domem, který každého zaujme na první pohled. Dále jeho příjemná pohostinná povaha a skromnost nám ukázala, že si Ondřej na nic nehraje i když pochází z dlouhé generace uznávaných kumštýřů. Bylo nám jasné, že takový člověk holduje umění mnoho let.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. galerie-modelek modelingova agentura public-revelation modelingová agentura modeling vymenafanousku eshop fotoklima ukaz-se.eu osobnosti ukaz se ty výměna like na fb SEO SEO nástroje TOPlist