Ondřej Sigmund

Sochař - v Heřmanově Městci duben 2014

12.05.2014 - 12 fotek

Ondřej Sigmund v práci a zároveň doma, třicet minut jízdy od Pardubic v nádherném prostředí Heřmanově Městci. Zde jsme Ondřeje navštívili za účelem výstavy v naší nové galerii.

Velmi dobře prosvětlený velkým střešním oknem ateliér a rozkvetlá zahrada s domem, který každého zaujme na první pohled. Dále jeho příjemná pohostinná povaha a skromnost nám ukázala, že si Ondřej na nic nehraje i když pochází z dlouhé generace uznávaných kumštýřů. Bylo nám jasné, že takový člověk holduje umění mnoho let.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. zvuk modelingové casting modeligova propagační modeling modelingová modelingova modeling modeling osobnosti ukaz se ty server hosting výměna like na fb Katalog modeling TOPlist