David Michael

Ghostpatrol Artist, Studio, Melbourne CBD 24.03.2014

11.04.2014 - 8 fotek

Mnozí mohou být obeznámeni s kultovní dílo Melbourne založený umělec Ghostpatrol s jeho náladové a nevinné karikatury - jako postavy a zvířata , které zvou zkoumání do nápaditých oblastí . Původněuživatelské jméno pro prvních on-line fóra ,název Ghostpatrol přilepená . Dnes se stala synonymem pro stále se rozvíjející umělecké dílo , které poprvé objevila od počátku čmáranice jako dítě čekání na školní den, až do konce. Také známý jako David , Ghostpatrol vyrůstal v jižním australském hlavním městě Hobart v Tasmánii a užil života obklopený lesem a vodou . Poněkud izolované od okolního světa v pre - internetové éře , po dokončení školy absolvoval studium v oblasti IT , ale rychle změnil směr , aby se zabránilo " život nuda . "

Kreslit, kreslit , kreslit . David zůstal v melodii s tímto impulsem skrz jeho život . Umění se stalovšichni-konzumovat zájmem . Dny strávené zamčené ve studiu s tužkami a fineliners představují dobrý čas pro něj . V raných fázích jeho kariéry pouličního umění položil základy pro jeho tvůrčí úsilí vidět ho spolupracovat s ostatními umělci - včetně svého partnera Miso - a udělat si jméno pro sebe na stěnách Melbourne laneways . Přesto se necítí úplně pohodlně s názvem " umělce " , jeho oddanost své práci dosáhl značného uznání . Zdá se, že věci, které klesly na místo . Nyní poněkud poptávky , jeho díla jsou zastoupena v muzejních výstav , on cestuje do zahraničí za každý rok tři měsíce, a dostává provize pro rozsáhlé venkovní práce . V jeho ateliéru se dozvědět o jeho cestě jako samouk , jeho oblíbené kreslené postavičky , které vyrůstají a proč se bude vždy i nadále snít a zobrazují alternativní realitu .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. galerie-modelek modelingova agentura public-revelation modelingová agentura modeling vymenafanousku eshop fotoklima ukaz-se.eu osobnosti ukaz se ty výměna like na fb SEO SEO nástroje TOPlist