David Michael

Ghostpatrol Artist, Studio, Melbourne CBD 24.03.2014

11.04.2014 - 8 fotek

Mnozí mohou být obeznámeni s kultovní dílo Melbourne založený umělec Ghostpatrol s jeho náladové a nevinné karikatury - jako postavy a zvířata , které zvou zkoumání do nápaditých oblastí . Původněuživatelské jméno pro prvních on-line fóra ,název Ghostpatrol přilepená . Dnes se stala synonymem pro stále se rozvíjející umělecké dílo , které poprvé objevila od počátku čmáranice jako dítě čekání na školní den, až do konce. Také známý jako David , Ghostpatrol vyrůstal v jižním australském hlavním městě Hobart v Tasmánii a užil života obklopený lesem a vodou . Poněkud izolované od okolního světa v pre - internetové éře , po dokončení školy absolvoval studium v oblasti IT , ale rychle změnil směr , aby se zabránilo " život nuda . "

Kreslit, kreslit , kreslit . David zůstal v melodii s tímto impulsem skrz jeho život . Umění se stalovšichni-konzumovat zájmem . Dny strávené zamčené ve studiu s tužkami a fineliners představují dobrý čas pro něj . V raných fázích jeho kariéry pouličního umění položil základy pro jeho tvůrčí úsilí vidět ho spolupracovat s ostatními umělci - včetně svého partnera Miso - a udělat si jméno pro sebe na stěnách Melbourne laneways . Přesto se necítí úplně pohodlně s názvem " umělce " , jeho oddanost své práci dosáhl značného uznání . Zdá se, že věci, které klesly na místo . Nyní poněkud poptávky , jeho díla jsou zastoupena v muzejních výstav , on cestuje do zahraničí za každý rok tři měsíce, a dostává provize pro rozsáhlé venkovní práce . V jeho ateliéru se dozvědět o jeho cestě jako samouk , jeho oblíbené kreslené postavičky , které vyrůstají a proč se bude vždy i nadále snít a zobrazují alternativní realitu .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, vizitka portfolio osobnosti, persona grata, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti - osobností, osobnost, podnikatele, prezentace, vizitka, casopis, časopis, portfolio, umělci, umělec, Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata, portfolio osobnosti, persona grata. Osobnosti Persona grata, časopis Persona grata. zvuk modelingové casting modeligova propagační modeling modelingová modelingova modeling modeling osobnosti ukaz se ty server hosting výměna like na fb Katalog modeling TOPlist